Nasz portal właśnie powstaje. :) Zapraszamy do współtworzenia i regularnego odwiedzania! Redakcja
A+ A A-

Wieczór grecki

Grecka muzyka i taniec Greka Zorby zagoszczą w Grójcu

W marcu odbędzie się kolejny wieczór narodowy organizowany przez Grójecki Ośrodek Kultury. Tym razem będzie to wieczór grecki w rytmie Sirtaki z grupą MYTHOS.

Podczas wieczoru odbędą się warsztaty tańca greckiego – tańca Greka Zorby. Po warsztatach zapraszamy na drugą część wieczoru – koncert zespołu MYTHOS, przeplatany opowieściami i anegdotami związanymi z Grecją i kulturą tego kraju. Tradycyjnie będzie również można spróbować greckich przysmaków.

MYTHOS to Grecy, piękne greckie stroje, greckie instrument, bouzuki, greckie melodie, śpiew, oraz świetna zabawa z publicznością połączona z nauką tańca.

W trakcie koncertu zespołu MYTHOS usłyszymy największe greckie przeboje, zatańczycie wraz z nami taniec Greka Zorby czyli "Sirtaki" i "Hasaposerwiko". Zespół prezentuje barwny program przedstawiający muzykę grecką od dawnej pieśni do współczesnych przebojów i utworów własnych. Członkowie zespołu to doświadczeni muzycy i wokaliści występujący już wiele lat na scenach Grecji, Polski, Niemiec, Szwecji, Francji, Holandi, biorąc również udział w koncertach znanych greckich gwiazd jak na przykład Demis Roussos, Vicky Leandros, Costa Cordalis, Antique, Bouzuki Band.
Zapraszamy, 15 marca do Grójeckiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w punkcie ksero GOK.

IF

 

Źródło: Życie Grójca

 

Sklep

Odkryj Grecję

June 2020
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Sign In or Create Account

Do zobaczenia ponownie! :)